Chata Chleb - Chata pod Chlebom


Menu


Online kamera

Online kamera

Kontakty

Chata pod Chlebom

+421/905/861 042

chatarka@chatachleb.sk

Rezervácie len mailom!

Otvorené každý deň!

Teplé nápoje a jedlo

  7,00 - 22,00 hod!

Internet pocitadlo

Ubytovanie


Chata pod Chlebom – Turistická ubytovňa

 

Ubytovanie prosíme rezervovať prostredníctvom rezervačného formulára REZERVÁCIE na našej stránke ( horná lišta) .
 

1. Naša chata patrí do zariadení typu "turistická ubytovňa". V praxi to znamená, že spať budete vo viacposteľových izbách (Magura - 6 postelí, Kriváň - 8 postelí a Chleb - 9 postelí) alebo na povale. Povala je miesto pod strechou chaty, zateplené a vykurované, kde je potrebné mať vlastný  spacák.

 

Posteľ  + naše prádlo                                               10 EUR

Povala  + vlastný spacák                                            8  EUR2. Všetkým našim nocľažníkom odporúčame rezervovať si pobyty dopredu prostredníctvom nášho rezervačného formulára.  Že na chate je slabý signál, to už všetci vieme, takže niekedy sa ťažko vykecáva o počasí či o bdelosti chlebských medveďov.Urgentné prípady vyrieši SMS a inak odporúčame rezervačný formulár, ten máme pod kontrolou stále.Pri každej rezervácii je NUTNÉ uviesť aj Váš telefonický kontakt.

3. Potvrdená rezervácia platí vždy v deň príchodu do 18,00 hod.V prípade, že nestihnete prísť do 18,00 hod ale ste na ceste, je potrebné dať vedieť čas príchodu. V opačnom prípade budú vaše miesta posunuté ďaľším záujemcom, o ktorých nikdy nie je núdza.

4. Od väčších skupín vyžiadame rezervačný poplatok za pobyt, ktorý sa odpočíta z celkovej sumy za ubytovanie. Ak skupina nedorazí, má smolu a rezervačný poplatok prepadá v prospech rozvoja chaty a okolitej prírody.

5. Nočný kľud - je zavedený od 23,00 do 6,00 hod.Výnimku z nočného kľudu udeľuje len prezident a chatárka a niekedy tiež nedisciplinovaní jedinci, ktorí si mýlia hory a horskú chatu s pohostinským zariadením 6.cenovej skupiny v ich rodnej obci. Za týchto sa vopred ospravedlňujeme, niekedy nie je v našich silách nočný kľud dodržať.

6. Fajčenie a vlastné alkoholické nápoje - striktne zakazujeme a netolerujeme!

7. Psy a iné zdomácnelé zvery - tolerujeme cez deň u bežných turistov, ale na noc po sťažnostiach ubytovaných v chate byť nemôžu, ani na povale. Prosíme o rešpektovanie tohto pokynu, ktorý platí pre všetky hafany.

8. Stanovanie pri chate - je v zmysle všeobecného nariadenia NP Malá Fatra dovolené v okolí do 100 m od chaty, u nás máte vykosené a pripravené miestečko, za ktoré venujete chatárovi 1 eur/osoba a noc v stane.

9. Odpadky - čo si donesiete, to si aj odnesiete, pretože máme vlastných dosť a určite ich nesypeme za chatu, ale pracne znášame a zvážame dolu.Človeka, ktorý odhodí za chatou či hocikde v lese plastovú fľašu, jednoducho na chate nechceme.

 

 

 


Chata chleb

Chata pod chlebom

Chata chleb

Chata pod chlebom

Chata chleb

Chata pod chlebom